Biz Kimiz

Digicom Grup Şirketleri çatısı altında kurulan Say Yapı Teknoloji, Türkiye’nin önde gelen ayrıcalıklı noktalarında lüks ve sıradışı projeler hayata geçirdi.

Say Yapı Teknoloji; ileri teknoloji yaşam alanları inşa etme ve gayrimenkul geliştirme alanlarında ilerlemeye başladı. Say Yapı bugüne kadar; bir çok lüks rezidans ve villa projelerine, plazalara, üretim komplekslerine ve tarihi eserlerin restorasyonlarına imzasını attı. Say Yapı Teknoloji Türk gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirecek “marka konut” anlayışını başlatarak, “yooistanbul inspired by Philippe Starck” projesine imza attı.

Kurulduğu ilk günden beri Say Yapı; ülkemizde süregelen konut anlayışını değiştirmeyi hedefleyerek, uluslararası işbirlikleriyle ünlü markaları, efsane tasarımcıları ve son teknolojiyi projelerine dahil etmektedir. Özenle belirlenmiş seçkin lokasyonlarda kalite, tasarım, fonksiyonellik ve konforu bir araya getirerek; gayrimenkul sektörüne yön vermek amacıyla çıktığı yolda, emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyon: İstanbul basta olmak üzere, stratejik şehirlerin önemleri merkezleri ve elit tatil bölgelerinde, kaliteli ve konforlu yaşama imkanı sağlayan butik konut projeleri geliştirmek. Çevresel ve kültürel detaylara olan saygılı tavrını sürdürürken bir yandan da ihtiyaca yönelik doğru planlamalarla, fabrika inşaatı gibi sanayi yapıları üretmek.

Vizyon: Geliştirdiği bütün projelerde topluma, bulunduğu çevreye ve ülke ekonomisine katma değer sağlamayı hedefleyen Say Yapı,


say yapı teknoloji

- teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttıran
- estetik ve fonksiyonelliği çevre ile denge ve uyum içerisinde buluşturmayı hedefleyen, - dünya gayrimenkul trendleri ile eş zamanlı hareket eden
- bulunduğu bölgede 'İLK'leri gerçekleştirme potansiyeline sahip yenilikçi ve araştırmacı kimliği İle inşaat sektöründe her zaman bir adım önde olmayı kendi için tek şart saymaktadır.